3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

دانلود استراتژی و سیستم های معاملاتی حرفه ای و تجاری||قابل استفاده در بازارهای مالی||بورس اوراق بهادار ، فارکس
مرور اجمالي جستجوي دانلودها بالا

عضویت در گیلان فارکس

جزئيات دانلود

استراتژی معاملاتی 3lb

 

همانطور كه ميدانيم قيمت هاي سهام مرتبا در حال بالا و پائين رفتن بوده و از آنجا كه اين نوسانات تابع نظم خاصی نمی باشند ، نمی توان بطور مستمر و دقيق نوسانات قيمت را پيش بينی نمود و بطور كلی همانطور كه در بخش ملاحظات روانشناسی بيان داشتيم نه تنها پيش بينی لزومی ندارد بلكه بعلت ايجاد اعتقاد باعث گمراهی معامله گر نيز ميگردد.
بنابر اين بهتر آنست كه از متدهائی پيروی نمود كه در آن نيازی به پيش بينی و يا Forecast نبوده و آن متد ها بتوانند باعث رهائی معامله گر از قيد كليه اعتقادات ، باورها و پيش بينی ها گرد ند يكی از اين متد ها بنام Three Line Break ميباشد كه در صفحه ١٦٧ كتاب Beyond Candlestick نوشته Steve Nison تشريح گرديده است. پيش بينی تغيرات قيمت نقطه شروع و برقراری يك باور و يا اعتقاد ميباشد. وقتی شخصی اتفاقی را پيش بينی مينمايد دچار گمراهی ميگردد آنچه ما را تشويق به خريد مي نماید اينست كه فكر ميكنيم كه قيمت بنفع ما تغيیر پيدا ميكند و چون اينطور تصور مينمایيم خودآگاه و يا نا خودآگاه دنبال عوامل و دلايلی ميگرديم كه اين باور را تائيد نموده و در نتيجه بتوانيم درباره اعتقاد خود پا برجا بمانيم.
به همين ترتيب انگيزه اغلب كسانيكه بعنوان راهنمايان و خبرگان وضع بازار را تجزيه و تحليل مينمايند اينستكه اعتقادات و نظريات و پيش بينی های خود را تائيد و تثبيت و تقويت نمايند و بطور كلی يكی از خصوصيات هر انسانی اينستكه فقتط در جسجوی مطالبی باشد كه بتواند باورهای او را تائيد نمايد و در عين حال اگر شواهدی بر خلاف اعتقادات و باورهای انسان ارائه و نمايان گردد، اين شواهد طبيعتاً به نظر نيامده و رد ميگردند ، بدين معنی كه در ساختمان اعتقاد نفی نيز نهفته است و اين نفی باعث از بين بردن و يا پوشاندن هر نوع احساس و يا تفكری است كه مخالف با آن اعتقاد باشد.
در صورتيكه افراد از هر نوع پيش بينی صرف نظر نموده و توجه خود را معطوف به عملياتی كه ميبايد هنگام تغيرات قيمت در زمان حال انجام دهند بنمايند شانس موفقيت آنان بمراتب افزايش خوا هد يافت. نتايج تحليل های تكنيكی يا بنيادی هميشه درست از آب در نمی آيد زيرا كليه اين تحليل ها بر پايه آنچه در گذشته اتفاق افتاده و به اين اميد كه رفتار سرمايه گذاران در گذشته بهمان منوال در آينده نيز تكرار ميگردد بوده و در زمان حال قبل از آنكه آينده اي پيش آيد احتمالا تغير مي يابد و مضاف بر اينكه هر لحظه ممكن است اتفاقات جديدی رخ داده و تكرار تاريخ را غير ممكن سازد. در هر صورت آينده بهيچ وجه قابل پيش بيني نيست و آنچه بطور حتم در اختيار شخص باقي ميماند ،كنترل و بر رسی و انجام اعمالی است كه بايد در صورت پيدايش وضع جديد بازار در زمان حال انجام گيرد. روشهائی كه در اين بحث تشريح شده است بر پايه‌ اصول پنجگانه ذيل استوار ميباشند:
١-‌ پيش بينی صحيح و مستمر قيمت غير ممكن است.
٢- در معاملات هيچ نيازی به پيش بينی نيست.
٣- معامله گر بايد بداند كه در صورت وقوع تغيرات قيمت چه بايد بكند.
٤- چگونگی تغيرات قيمت به تنهائی بهترين منبع اطلاعات است.
٥- روشهای مورد بحث بر پايه قيمت در زمان حال مي باشند.

 

اطلاعات

اندازه 495 B
دانلودها 366

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود. اما این بخش تنها مخصوص کاربران ویژه است.

آموزش تصویری استفاده از منابع

بالا