بروکر پرسپولیس کاپیتال PCM

  • Super User

پی سی ام یک مجموعه شرکتها با زمینه فعالیت مختلف در 5 قاره جهان میباشد. فعالیت های اصلی شرکتهای عضو مجموعه بیشتر بر کارگزاری معاملات آنلاین و خدمات فناوری مرتبط با این رشته و همچنین تجارت کالا ها (کامادیتی) متمرکز است.
کارگزاری پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت گروه پی سی ام، ابتدا در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری dmcc دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی dgcx به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا esca(نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام بروکرز با یک سرمایه گزاری سنگین به سرعت در بین محافل مالی در ایران به شکلی بی سابقه مطرح و فورا از سوی کارشناسان ایرانی و بانکها و مدیران بورس ایران مورد استقبال قرار گرفت. قرارداد آتی سکه طلا در بورس کالای ایران با مساعدت و مشاوره مدیران وقت پی سی ام راه اندازی شد و بانک صادرات ایران برای اولین بار در تاریخ کشور با پشتوانه خرید قرارداد آتی طلا در بورس دوبی به عنوان یکی از مشتریان کارگزاری پی سی ام موفق به صدور اوراق بهادار با پشتوانه و معادل ارزشی طلا شد و گردش سرمایه طرح از مرز یک میلیارد دلار فزونی گرفت. شرکت پی سی ام بروکرز تا امروز رکورد دار بزرگترین مشتری بورس دوبی میباشد و رکورد برداشت مشتریان به مبلغ 20 میلیون دلار ثبت شده که اسناد بانکی آن موجود و در صورت درخواست به سرمایه گزاران بالای 1 میلیون دلار قابل ارائه می باشد.

مجوز های بروکر پی سی ام بروکرز

کارگزاری پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC میباشد که از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو "International Organization of Securities Commissions( IOSCO)" بوده و مورد تایید در ایالات متحده, بریتانیا و اروپا میباشد. FCS رعایت استاندارد های جهانی در زمینه ارتباط مشتری- کارگزار جهت انجام معاملات بر روی قرار دادهای فایننشال را تحت نظر داشته و جزو نهاد های کنترلی کارگزاری پی سی ام میباشد. حوزه نظارتی FCS شامل همه ی فعالیتهای فایننشال غیر بانکی شامل بورسها, کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

فعالیت های آموزشی بروکر PCM
کارگزاری بین المللی پی سی ام با سالها تجربه در زمینه آموزش و پژوهش های مالی با همکاری معامله گران و مدرسان شناخته شده اولین قدم را مدتها پیش برداشت و تلاش زیادی برای ارتقای سطح علمی و توسعه سود جامعه تریدری ایران از روش های مختلف انجام داد؛ از جمله:

اسپانسری انجمن اینترنتی تریدرها با بیش از 23 هزار عضو تریدر تاکنون
حمایت کامل از برگزاری چندین دوره آموزشی و معامله گری آنلاین و حضوری در شهر های مختلف کشور
برگزاری وبینارهای متعدد رایگان با موضوعات مختلف و همکاری با تحلیل گران برجسته و نام آشنا در این بازار؛
حمایت و اسپانسری از انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی و انتشار کتاب در زمینه بازارهای مالی
ایجاد بخش اختصاصی ترجمه معتبرترین منابع تحلیلی از بانک ها و موسسات مالی خارجی از جمله بورس ارز طلا و کالای دوبی ، بانک وارن گلد آلمان و چند موسسه مالی بزرگ دنیا.
ترجمه و ارائه رایگان مقالات معتبر در زمینه بازارهای مالی که تاکنون کمک زیادی به ارتقای سطح دانش در زمینه آنلاین تریدینگ واقعی کرده است.

 بروکر پرسپولیس کاپیتال با همکاری اساتید با فن و تجربه، تصمیم گرفت تا طرح جامعی برای رفع مشکلات مذکور اجرا و برای همیشه نگرانی های موجود را برطرف سازد. این برنامه در قالب یک دانشگاه مجازی و آنلاین با نام "PCM Trading University" تهیه و تدوین شده است که بصورت گسترده در حال اجرا میباشد و با استقبال گسترده و بی سابقه فعالین جامعه تریدری مواجه شده است.

شرایط واریز و برداشت

واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم و بدون نیاز به واسطه
حداکثر زمان جهت شارژ حساب متاتریدر در عرض 1 ساعت یا حداکثر در همان روز
حداکثر زمان ارسال پول به حسابهای بانکی داخل ایران در همان روز یا حداکثر 2 روز پس از واریز
واریز آنلاین با وب مانی, پی پال, یوکش و اسکریل و پرفکت مانی

افتتاح حساب در بروکر پرسپولیس کاپیتال PCM


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت کلیک هوشمند گیلان می باشد.