3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

کسب در آمد در بورس ؟

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

   

  تمامي كالاها و خدمات گیلان بورس ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران ، فعالیت در بازارهای ارز ، سهام و فرابورس بین المللی ، در داخل ایران غیر قانونی می باشد . مطالب  و خدمات  بخش فارسی " گیلان بورس" پیرامون بازارهای مالی بین المللی صرفا جهت استفاده فارسی زبانان خارج از ایران می باشد . با عرض پوزش چنانچه ساکن ایران هستید از ارائه ی خدمات به شما معذوریم و اکیداً  توصیه می نماییم تا قانونمند شدن  فعالیت در بازارهای بین المللی ،  در بازارهای مالی داخلی سرمایه گذاری نمایید.

چرا داشتن یک برنامه ی تجاری روزمره برای موفقیت شما حیاتی است؟

همه ما موافقیم که عادت ها در هر امری، از جمله تجارت، موفقیت یا شکست ما را شکل می دهند. پس، چگونه عادت های خود را به سمت تجارتی سودآور سوق دهیم؟ جواب این است: برنامه روزمره.

متاسفانه عادت های تجاری مناسب یک شبه ایجاد نمی شوند. شکل گرفتن آنها گاهی سال ها طول می کشد. اما با برنامه ریزی می توانید این عادت ها را زودتر شکل دهید. برای ایجاد عادت های مثبت، آن عادت هایی که در هر زمینه ای به موفقیت می انجامند، به سادگی یک برنامه روزمره ثابت داشته باشید و در جهت آن تلاش کنید.

 

هنگامی که به برنامه روزمره تجاری خود می اندیشید، چه چیز از ذهنتان می گذرد؟ اصلا چنین برنامه ای دارید؟ آیا می دانید که افراد حرفه ای در هر زمینه ای، چه آگاه باشند یا نه، چنین برنامه ای دارند؟ آن ها از این برنامه های روزمره به عادت های ریشه داری رسیده اند که موفقیتی پایدار و مداوم را در حوزه کاریشان تضمین می کند.

هنگامی که یک برنامه روزمره موثر به عادتی ریشه دار تبدیل شود، اساسا بخشی از شما خواهد شد. و در همین نقطه است که شما در سراشیبی موفقیت قرار می گیرید.

قدرت برنامه ریزی تجاری روزمره

اینجا صحبت فقط از برنامه ریزی برای کسب و کارتان نیست، تمام کارهایی که از صبح تا شب انجام می دهید جزئی از این برنامه تجاری است.

تاجران حرفه ای برنامه روزانه ای طراحی کرده اند که توانایی داد و ستد آنها را به خوبی و با موفقیت به حداکثر می رساند. این برنامه برای تاجران مختلف تفاوت دارد اما بسیاری از اصول آن جهانی است:

  • شب ها 7 الی 8 ساعت بخوابید.
  • صبحانه ای خوب و سالم بخورید.
  • گرایش نمودار روزانه بازاری که در آن داد و ستد می کنید را در آغاز هفته مشخص کنید.
  • سطح مقاومت را در آغاز هفته مشخص کنید.
  • یکبار صبح ها نمودارهای مورد علاقه خود را برای سیگنال های حرکات  قیمتی و تلاقی آنها با گرایش نمودار روزانه و سطح مقاومت بررسی کنید.
  • شب یکبار دیگر بازارهای مورد علاقه خود را برای هرگونه سیگنال حرکات قیمتی مشخص بررسی کنید.

این برنامه گرچه خلاصه و فشرده است، اما نمونه ای از یک برنامه روزانه موثر می باشد. مهم ترین نکته ای که باید در مورد برنامه بالا به آن توجه کنید این است که ما زمان زیادی را صرف بررسی بازار و ورود به داد و ستدها نمی کنیم. در عوض، هر روز با مقدار زمان و شیوه ای نسبتا ثابت و مشخص به بازار دسترسی میابیم. از این طریق مغز ما این برنامه ساده را به یک عادت تجاری مثبت تبدیل خواهد کرد.

مهم است که برای خودتان برنامه تجاری روزانه تنظیم کنید. برنامه ای که مطابق زندگی روزمره خودتان باشد. برنامه یکسان احتمالا برای تاجران مختلف موثر نخواهد بود.

هنوز قانع نشده اید؟ دلایل علمی هم برای سودمندی و موفقیت برنامه های روزانه وجود دارد. تمرین های روزانه خلاقیت را شکوفا می کنند. صرف نظر از بقیه موارد، ناخودآگاه شما درگیر خواهد شد و تحقیقات نشان می دهد که ذهن ناخودآگاه بسیار قدرتمند است و بیشتر از ذهن خودآگاه به ما در تصمیم گیری درست کمک می کند.

با یک برنامه ی روزانه دائما در مسیر مهم ترین مواردی که لازم است هر  روز انجام دهید، قرار می گیرید (مثل بررسی نمودارها) و بنابراین در انجام آنها پیشرفت می کنید. شاید یکی از مهم ترین مسائل برای دست یافتن به سبک زندگی دنیای تجارت این است که درک کنید شما فقط خودتان را تحت کنترل دارید. اینکه مقدار زیادی از زمانتان را جلوی  نمودارها بگذرانید به این معنی نیست که یک تاجر موفق خواهید شد. برای اینکه تاجر موفقی باشید برای خودتان برنامه روزانه ای مینیمالیستی و آرامش بخش تنظیم کنید. 

کسب در آمد در بورس ؟

پیروزی در بازارهای مالی در 3 حرکت...

کسب در آمد در بورس

آموزش

آموزش

با استفاده از دوره های آموزشی رایگان سایت با نحوه فعالیت در بازارهای مالی آشنا شوید

کسب تجربه و مهارت

کسب تجربه و مهارت

آموزشهای خود را در حسابهای مجازی پیاده سازی نمایید تا به مهارت کافی برسید.

کسب در آمد

کسب در آمد

از تجربه هایتان به صورت نامحدود و با خیالی آسوده درآمد کسب کنید!

«طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری از مطالب ، تصاویر و آموزش های ارائه شده در این وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد»

بالا