استراتژی4990 استراتژی ویژه فارکس ، کسب در آمد در بازارهای مالی
دانلود استراتژی فارکس

گام به گام تا سود با شماست

ویژگی ها نمونه سیگنال ها

مانند حرفه ای ها معامله کنید

و انتظار معجزه نداشته باشید

کلید طلایی نیست!

بهترین استراتژی نیست، یکی از بهترین هاست

جادوگری نیست!

انتظار جادو از یک استراتژی نداشته باشید

یک شبه پولدار نمیشوید!

یک شبه ره صد ساله را طی نمی کنید

استراتژی ویژه معاملاتی  یک سیستم معاملاتی میان مدت است برای سرمایه های متوسط . این استراتژی که توسط تیم تحلیلگر و برنامه نویسی سایت طراحی شده است ترکیبی ست از 3 استراتژی قوی که تمام جوانب بازار را در نظر گرفته و نقاط ورود و خروج را به کاربر اعلام می کند.این استراتژی روند گیر برای تایم کاری 4 ساعته به بالا و برای جفت ارزهای اصلی طراحی شده  و سعی دارد تا تمام پیپ های یک روند را به کاربر ارائه دهد.
از مزایای این استراتژی وقت کمی ست که کاربر برای استفاده از آن باید صرف کند . کاربر پس از بسته شدن هر کندل 4 ساعته پای چارت نشسته و تحلیل خود را در کمتر از 5 دقیقه به وسیله ی اندیکاتورهای هوشمند انجام می دهد.نسبت ST/TP معمولا 1/2 و در برخی موارد حتی 1/4 است.همچنین نسبت پیروزی/شکست این استراتژی نیز 2/8 است.این استراتژی از 5 اندیکاتور بدون اصلاح تشکیل شده است که به شما قدرت روند ، سرعت روند ، جهت روند ، نقطه ورود ، حد سود و حد ضرر در لحظه را نشان می دهد.

بررسی معاملات زنده سفارش دهید

ویدیو معاملات زنده

چرا این سود در حساب شما نباشد؟

در این فیلم می توانید نمونه سیگنالهای استراتژی ویژه فارکس را در یک ماه گذشته مشاهده بفرمایید.بیش از 13000 پیپ سود تنها با چند پوزیشن و تنها به روی یک جفت ارز.البته مسلما این اتفاق هر ماه نمی افتد اما اگر صبور باشید و طبق قوانین معامله کنید می توانید پیپ های خوب و کم ریسکی را در حسابتان داشته باشید.

ثبت سفارش

همین حالا سفارش دهید و استراتژی را در ایمیل خود دریافت نمایید

قیمت این استراتژی 499 هزار تومان است